-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-000745-b
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Завершена
102 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 510.00 UAH
Номер:
733bef0fea214ca4a9ad529604b3f274
Внутрішній номер закупівлі:
13878796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-000745-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
510.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 09:13 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 09:13 - 17.02.2022 09:08
Аукціон:
18.02.2022 12:26 - 18.02.2022 12:49
Період кваліфікації:
18.02.2022 12:49 - 22.02.2022 19:52
Період завантаження договору:
22.02.2022 19:52 - 14.03.2022 19:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
15 тонни
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, село Урвенна, 35711, Рівненська обл. Здолбунівський р-н, с. Урвенна, вул. Жовтнева, 53А.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Неглядюк Віталій Іванович
Оскарження: 22.02.2022 19:52 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2967014013
-
Контактна особа:
Неглядюк Віталій Іванович 380933238177 yuralop2005@ukr.net
-
Адреса:
34705, Україна, Рівненська область, Новий Корець, Сніжна,30
Оскарження: 22.02.2022 19:52 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
101 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 100.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
Приватне підприємство "ВестЕнерджиГруп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42769036
-
Контактна особа:
Марчук Віктор 380970342072 vegpp@ukr.net
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, провулок Шпанівський, 55
Початкова пропозиція
101 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
07cc5de5b1e04fb0b2c9f9b1d95e8fa6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-000745-b-a2
Постачальник:
Фізична особа підприємець Неглядюк Віталій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2967014013
-
Контактна особа:
Неглядюк Віталій Іванович 380933238177 yuralop2005@ukr.net
-
Адреса:
34705, Україна, Рівненська область, Новий Корець, Сніжна,30
Номер договору:
67
Сума договору:
101 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.03.2022 10:48
Статус:
Виконаний