-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Оголошено тендер
102 000.00
UAH
Номер:
39648878e56742c48e0884c5e1da61e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-000771-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Примітки:
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.02.2022 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Сума102 000.00 UAH