-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран маєвського- ID: UA-2026-09-04-002147-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290918
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44074930ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
аккумуляторний блок- ID: UA-2026-09-04-002129-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290914
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний- ID: UA-2026-09-04-002128-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290913
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
Код ДК 021:2015:39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (віники сорго для Березнянського ліцею)
- ID: UA-2026-09-04-002119-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290910
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ БЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44098857ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV): 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фур...×-
Код ДК 021-2015 (CPV): 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Лампа ходового світла; шланг "груша"; двірник вітрового скла; важиль підвіски лівий в зборі) (за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2026-09-04-002120-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290907
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44006787ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка керамічна, пінопласт, цемент- ID: UA-2026-09-04-002114-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290906
Сарненська міська рада ЄДРПОУ: 04057770ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі (Хомут)- ID: UA-2026-09-04-002117-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290902
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-002112-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290901
Козацький ліцей Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249680ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги авторського нагляду за об'єктом будівництва- ID: UA-2026-09-04-002111-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290899
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг до вогнегасника порошкового- ID: UA-2026-09-04-002109-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290898
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки ( регенерація катр...×-
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки ( регенерація катриджа)
- ID: UA-2026-09-04-002095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290897
Комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995249ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів вузла обліку теплової енергії ( код ДК 021:2015 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-09-04-002089-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290893
Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.І. Майбороди ЄДРПОУ: 34742491ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи;03210000-6 - Зернові культури та картопля за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-04-002108-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290891
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25667188ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для системи водовідведення та каналізації- ID: UA-2026-09-04-002085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290890
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі та гаражу за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-002101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290888
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -