• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали для системи водовідведення та каналізації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

73 435.23 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
48
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: de5b25a4f41d4b3e86207b244dc8cb6c
Внутрішній номер закупівлі: 30290890
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-002085-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Світлана Крамаренко +380632458373 s.kramarenko@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 73 435.23 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:08 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:08 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:08 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴73 435.23 Матеріали для системи водовідведення та каналізації