• Відкриті торги
  • КЕП

09110000-3 Тверде паливо (пелети)

101 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 07cc5de5b1e04fb0b2c9f9b1d95e8fa6
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-01-000745-b-a2
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: Фізична особа підприємець Неглядюк Віталій Іванович
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 67
Дата підписання: 09.03.2022 10:48
Період дії договору: 09.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 101 100.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 101 100.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 15 тонни
Період постачання 01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, село Урвенна, 35711, Рівненська обл. Здолбунівський р-н, с. Урвенна, вул. Жовтнева, 53А. На карті