-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-006169-b
Завершена
467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 335.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 335.00 UAH
Номер:
0b556bf0e1404a9f83cb4c10ca2daad0
Внутрішній номер закупівлі:
13865576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-31-006169-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гукова +380456592372 centerpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
467 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 335.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 13:43 - 06.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2022 13:43 - 16.02.2022 13:33
Аукціон:
17.02.2022 15:44 - 17.02.2022 16:08
Період кваліфікації:
17.02.2022 16:08 - 22.02.2022 10:45
Період завантаження договору:
22.02.2022 10:45 - 14.03.2022 10:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
43972 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВМ ГРУП"
Оскарження: 22.02.2022 10:45 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39270938
-
Контактна особа:
Голубєв Олексій Олегович +380673101333 golubev@avm-treid.com
-
Адреса:
02218, Україна, Київська область, 02218, місто Київ, ВУЛИЦЯ РАЙДУЖНА, будинок 39, квартира 70
Оскарження: 22.02.2022 10:45 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
312 956.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 956.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 10:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34947975
-
Контактна особа:
Александрова Віталіна Геннадіївна +380505758027 34947975@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Добролюбова, буд.3, кв.14
Початкова пропозиція
446 274.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
446 274.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
d3a4feae12b2422f8c5c02c0bffd6e0a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-31-006169-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39270938
-
Контактна особа:
Голубєв Олексій Олегович +380673101333 golubev@avm-treid.com
-
Адреса:
02218, Україна, Київська область, 02218, місто Київ, ВУЛИЦЯ РАЙДУЖНА, будинок 39, квартира 70
Номер договору:
11/03
Сума договору:
312 956.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
280 250.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.03.2022 10:39
Статус:
Розірваний