-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
312 956.10
UAH з ПДВ
Номер:
d3a4feae12b2422f8c5c02c0bffd6e0a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-31-006169-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Контактна особа:
Ольга Гукова +380456592372 centerpmsd@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39270938
-
Контактна особа:
Голубєв Олексій Олегович +380673101333 golubev@avm-treid.com
-
Адреса:
02218, Україна, Київська область, 02218, місто Київ, ВУЛИЦЯ РАЙДУЖНА, будинок 39, квартира 70
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11/03
Дата підписання:
11.03.2022 10:39
Період дії договору:
11.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
312 956.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 705.58 UAH)
Оплачено:
148 813.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 463.69 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв’язку з форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили): військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX, який продовжено з 05 години 30 хвилин 26.03.2022 строком на 30 діб Указом Президента України.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
-
Країна виробництва:
TR Турецька Республіка
Кількість
43972 штуки
Період постачання
до 31.12.2022