• Відкриті торги
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)

Оголошено тендер

467 000.00 UAH
Номер: 41ac4536f6dc4c7db38c9a5942d9dca2
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-31-007978-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Очікувана вартість: 467 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.01.2022 13:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума467 000.00 UAH