-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-005320-b
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Завершена
518 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 590.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 590.00 UAH
Номер:
21121299cae948aa80adf57880ae4857
Внутрішній номер закупівлі:
13836883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-005320-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
518 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 590.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 12:01 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 12:01 - 18.02.2022 11:16
Аукціон:
21.02.2022 11:19 - 21.02.2022 11:42
Період кваліфікації:
21.02.2022 11:42 - 22.02.2022 11:31
Період завантаження договору:
22.02.2022 11:31 - 14.03.2022 11:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана 20%
Кількість
1163 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кефір 2,5%
Кількість
13100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
Оскарження: 22.02.2022 11:31 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58б
Оскарження: 22.02.2022 11:31 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
513 109.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 109.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 11:31
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ФОП "МАГАКЯН ЛЕЙЛА ІСААКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2077919666
-
Контактна особа:
ЛЕЙЛА МАГАКЯН +380637263800 magakian@ukr.net
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВОЛЯ, будинок 9, квартира 4
Початкова пропозиція
517 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
517 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf7778037e424ce086b3aacd67e9d5e1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-005320-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58б
Номер договору:
75
Сума договору:
340 766.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
283 972.16 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.03.2022 12:18
Статус:
Підписаний