-
Відкриті торги
-
КЕП
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
340 766.60
UAH з ПДВ
Номер:
bf7778037e424ce086b3aacd67e9d5e1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-005320-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58б
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Опис:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору:
75
Дата підписання:
14.03.2022 12:18
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
340 766.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 56 794.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана 20%
Кількість
1158 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кефір 2,5%
Кількість
12100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cdb46d7290c44b8795e3f241a539d242
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.08.2022 09:36
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dd05365092764f6f84f3f281dbdf20ef
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 14:41
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ebeadf6bd8c945b68655555c46d14813
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 14:50
Статус:
Опубліковано