-
Відкриті торги
-
КЕП
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Оголошено тендер
518 000.00
UAH
Номер:
6b9ede74bbd24196a4a6094006f18746
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-005378-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
518 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Примітки:
Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.01.2022 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума518 000.00 UAH