-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А- 92
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-013204-b
Завершена
273 756.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 368.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 368.78 UAH
Номер:
38979c83b4fd454783a60302d6d004e2
Внутрішній номер закупівлі:
13822234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-013204-b
Замовник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дворецька Оксана Олегівна +380612805249 7695750-roddom3@ukr.net https://roddom3.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 756.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 368.78 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 16:14 - 02.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 16:14 - 12.02.2022 16:19
Аукціон:
14.02.2022 13:51 - 14.02.2022 14:20
Період кваліфікації:
14.02.2022 14:20 - 17.02.2022 14:51
Період завантаження договору:
17.02.2022 14:51 - 09.03.2022 14:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описза видатковою накладною
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А- 92
Кількість
8400 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕРКУРІЙ-2017"
Оскарження: 17.02.2022 14:51 - 28.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41804095
-
Контактна особа:
Ирина Петрова 380676145858 MERCURY2017@UKR.NET
-
Адреса:
01042 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ДЖОНА МАККЕЙНА, будинок 39
Оскарження: 17.02.2022 14:51 - 28.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
257 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 14:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ЗОГ- РІТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41224168
-
Контактна особа:
Інна Миколаївна Гапонова +380505608051 zogretail@gmail.com
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Сергієнка Василя, будинок 1, офіс 16
Початкова пропозиція
268 632.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 632.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
81
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Юрова Людмила Василівна 380506930682 avias-sk58@zp.znp.com.ua http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
268 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
c36f44847cf84cda995763da522be6a1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-27-013204-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕРКУРІЙ-2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41804095
-
Контактна особа:
Ирина Петрова 380676145858 MERCURY2017@UKR.NET
-
Адреса:
01042 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ДЖОНА МАККЕЙНА, будинок 39
Номер договору:
34/22-НСЗУ
Сума договору:
256 681.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
213 901.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
28.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний