-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А- 92
256 681.60
UAH з ПДВ
Номер:
c36f44847cf84cda995763da522be6a1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-27-013204-b-c1
Замовник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Контактна особа:
Дворецька Оксана Олегівна +380612805249 7695750-roddom3@ukr.net https://roddom3.zp.ua/
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕРКУРІЙ-2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41804095
-
Контактна особа:
Ирина Петрова 380676145858 MERCURY2017@UKR.NET
-
Адреса:
01042 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ДЖОНА МАККЕЙНА, будинок 39
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
34/22-НСЗУ
Дата підписання:
28.02.2022 00:00
Період дії договору:
28.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
256 681.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 780.27 UAH)
Оплачено:
256 681.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 780.27 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А- 92
Кількість
7840 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
995bb381d1f1459db66114e96f1f10be
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.3 ч.5 ст. 41 Закону України збільшення ціни без збільшення суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано