-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А- 92
Оголошено тендер
273 756.00
UAH
Номер:
6cdf2dbf507b4b62886f5b0a64b3a3ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-25-001497-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 756.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А- 92
Примітки:
на очікувані видатки 2022 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.01.2022 12:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А- 92
Кількість
8400 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описза рахунок коштів НСЗУ
Сума273 756.00 UAH