-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-007608-b
Завершена
735 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 679.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 679.00 UAH
Номер:
f343f7c6bcaa44e2a75d957d92011469
Внутрішній номер закупівлі:
13812744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-007608-b
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623524289 Helena2535@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
735 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 679.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 395.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 13:19 - 02.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 13:19 - 12.02.2022 13:24
Аукціон:
14.02.2022 13:56 - 14.02.2022 14:19
Період кваліфікації:
14.02.2022 14:19 - 21.02.2022 13:44
Період завантаження договору:
21.02.2022 13:44 - 13.03.2022 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець с/морожений
Кількість
1410 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Мінтай с/морожений
Кількість
466 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Хек с/морожений
Кількість
3980.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Скумбрія с/морожена
Кількість
1383 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Оскарження: 21.02.2022 13:44 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
ТОВВФ КорнерПАК 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Оскарження: 21.02.2022 13:44 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
735 724.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 724.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 13:44
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Початкова пропозиція
735 793.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 793.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
8568ea17d8514320acd7021f28e704f9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-27-007608-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
ТОВВФ КорнерПАК 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Номер договору:
28
Сума договору:
735 724.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
613 103.42 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Оселедець с/морожений: 83.00000 UAH без ПДВ
Мінтай с/морожений: 103.00000 UAH без ПДВ
Хек с/морожений: 103.00000 UAH без ПДВ
Скумбрія с/морожена: 116.20000 UAH без ПДВ
Мінтай с/морожений: 103.00000 UAH без ПДВ
Хек с/морожений: 103.00000 UAH без ПДВ
Скумбрія с/морожена: 116.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
04.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний