• Відкриті торги
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Оголошено тендер

735 800.00 UAH
Номер: 15f5949a6c0b43c093ecd6d0f0c98e50
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-24-005857-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КУ Покровський психоневрологічний інтернат
Замовник: КУ Покровський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 735 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 24.01.2022 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Оселедець с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1410 кілограм
Період постачання (не задано)
Мінтай с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 466 кілограм
Період постачання (не задано)
Хек с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3980.5 кілограм
Період постачання (не задано)
Скумбрія с/морожена
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1383
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума735 800.00 UAH