• Відкриті торги
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

735 724.10 UAH з ПДВ
Номер: 8568ea17d8514320acd7021f28e704f9
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-27-007608-b-c1
Замовник: КУ Покровський психоневрологічний інтернат
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Оселедець с/морожений: 83.00000 UAH з ПДВ
Мінтай с/морожений: 103.00000 UAH з ПДВ
Хек с/морожений: 103.00000 UAH з ПДВ
Скумбрія с/морожена: 116.20000 UAH з ПДВ
Номер договору: 28
Дата підписання: 04.03.2022 00:00
Період дії договору: 04.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 735 724.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 122 620.68 UAH)
Оплачено: 15 867.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 644.52 UAH)
Причини розірвання договору: У зв'язку із військовою агресією РФ проти України, необхідність в постачанні товару відпала

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оселедець с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1410 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1 На карті
Мінтай с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 466 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1 На карті
Хек с/морожений
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3980.5 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1 На карті
Скумбрія с/морожена
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 1383 кг
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1 На карті