-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комбіновані прозорі рулони
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-002268-c
Торги не відбулися
303 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 517.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 517.20 UAH
Номер:
58c89ffd50c2451b868372309f456285
Внутрішній номер закупівлі:
13807582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-002268-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994586
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Семашка, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТКАЧЕНКО Олена 380456365151 bsclinica2_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
303 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 517.20 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 11:20 - 04.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 11:20 - 14.02.2022 18:00
Аукціон:
15.02.2022 11:38 - 15.02.2022 12:07
Період кваліфікації:
15.02.2022 12:07 - 18.03.2022 16:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Замовником протягом десяти робочих днів після поставки Товару на підставі видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комбінований прозорий рулон без складки 5,0 см*200м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон без складки 10,0 см*200м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон без складки 12,5 см*200м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон без складки 20,0 см*200м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон без складки 30,0 см*200м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон зі складкою 15,0см/5,0*100см
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Комбінований прозорий рулон зі складкою 25,0 см/6,5 см*100м
×
-
НК 024:2019:
44427 Пакуввльна стрічка для стерилізації
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Медипак"
Оскарження: 18.02.2022 15:36 - 01.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41074440
-
Контактна особа:
Казанцев Антон Володимирович 380675019430 trade-expert@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, Київська область, Київ, Бориспільська, 11-А
Оскарження: 18.02.2022 15:36 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
121 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
121 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2022 15:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
91
Скарги
0
ФОП "ПЛАХУТІНА АЛЬОНА СЕРГІЇВНА"
Оскарження: 22.02.2022 11:24 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3064906626
-
Контактна особа:
Плахутина Алена +380676419292 pldm@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОВУЛОК ВІЛЬНИЙ, будинок 6, корпус 2, квартира 104
Оскарження: 22.02.2022 11:24 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
158 697.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 697.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2022 11:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
1