• Відкриті торги
  • КЕП

Комбіновані прозорі рулони

Оголошено тендер

303 440.00 UAH
Номер: aa5ff934b9de41ef9bd0ac0fc3decc3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-27-004486-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2"
Очікувана вартість: 303 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комбіновані прозорі рулони
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 27.01.2022 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства отримані від НСЗУ
Сума303 440.00 UAH