-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-015972-b
Завершена
384 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 920.00 UAH
Номер:
89a2e5a296834d2ab3aa2ef76833e106
Внутрішній номер закупівлі:
13798893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-015972-b
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
384 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 920.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 21:41 - 01.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 21:41 - 11.02.2022 12:00
Аукціон:
14.02.2022 14:51 - 14.02.2022 15:20
Період кваліфікації:
14.02.2022 15:20 - 22.02.2022 14:49
Період завантаження договору:
22.02.2022 14:49 - 14.03.2022 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опискошти місцевого бюджету, батьківська плата
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі (1 категорії)
Кількість
96000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
82100, Україна, Львівська область, відповідно до тендерної документації, відповідно до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агрофірма "Ватра"
Оскарження: 22.02.2022 14:49 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Оскарження: 22.02.2022 14:49 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
284 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 14:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
65
Скарги
0
ФОП Голобутовська Г.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2769112221
-
Контактна особа:
Голобутовська Галина Миколаївна +380324852292 volodja.ukr@gmail.com
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Місто Борислав, Вулиця Петлюри, 108 Б
Початкова пропозиція
334 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВ-ПРОДУКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43213142
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380978464905 LVIV_PRODUCT@UKR.NET
-
Адреса:
81131 , Україна, Львівська область, с. Солонка, вул.Шашкевича, будинок 6
Початкова пропозиція
383 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
383 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
67
Скарги
0
Контракти
Номер:
1517d3dcf05c4a8dabd0bd078180e61c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-015972-b-b1
Постачальник:
ТОВ Агрофірма "Ватра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Номер договору:
№562-В
Сума договору:
258 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
215 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
10.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний