• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

384 000.00 UAH
Номер: 1b0cbfdfbe1a461b83f54145a8e7bcc6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-24-002797-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 384 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 24.01.2022 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБатьківська плата
Сума384 000.00 UAH