-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйця курячі
258 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
1517d3dcf05c4a8dabd0bd078180e61c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-015972-b-b1
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Контактна особа:
Гайдук Марія Богданівна +380324423515 my.tender_osvita@ukr.net
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Агрофірма "Ватра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
№562-В
Дата підписання:
10.03.2022 00:00
Період дії договору:
10.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
258 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 040.00 UAH)
Оплачено:
53 746.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 957.70 UAH)
Причини розірвання договору:
1. На підставі висновку ДАСУ Сторони домовились розірвати Договір № 582-В від 10.03.2022 р. за взаємною згодою Сторін.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі (1 категорії)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
96000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
82100, Україна, Львівська область, відповідно до тендерної документації, відповідно до тендерної документації
На карті