-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, картопля нового урожаю ,ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-010872-b
Завершена
544 683.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 723.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 723.42 UAH
Номер:
32ed655fbb80478d8c216c3f012e1560
Внутрішній номер закупівлі:
13790122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-010872-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БІЛИЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23597399
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, Білицьке, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Глущенко +380627762562, +380662204054 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
544 683.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 723.42 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 340.49 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 15:21 - 01.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 15:21 - 11.02.2022 00:00
Аукціон:
11.02.2022 13:41 - 11.02.2022 14:04
Період кваліфікації:
11.02.2022 14:04 - 15.02.2022 15:21
Період завантаження договору:
15.02.2022 15:21 - 07.03.2022 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля»
(ДК 021:2015 03212100-1 Картопля; ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)
Кількість
40100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 15.02.2022 15:21 - 26.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 15.02.2022 15:21 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
544 682.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 682.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 15:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ВККП "’М’ясопромторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23177534
-
Контактна особа:
Єгоров Федір Гаврилович +380626471016 mpt1979@ukr.net
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул.Дружби( Леніна) 58-А
Початкова пропозиція
544 682.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 682.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2b4852d77004cf8a2a736c28579a971
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-010872-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Номер договору:
43
Сума договору:
27 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
02.03.2022 14:11
Статус:
Виконаний