-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, картопля нового урожаю ,ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
27 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2b4852d77004cf8a2a736c28579a971
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-010872-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БІЛИЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23597399
-
Контактна особа:
Олена Глущенко +380627762562, +380662204054 23597399@mail.gov.ua
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, Білицьке, ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Опис:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору:
43
Дата підписання:
02.03.2022 14:11
Період дії договору:
02.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
27 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 616.67 UAH)
Оплачено:
27 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 616.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля; ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
37dac4f4e5d94c4ab0b45f9aa4c963ed
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.12.2022 13:34
Статус:
Опубліковано