• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, картопля нового урожаю ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений

Оголошено тендер

544 683.00 UAH
Номер: e0fb8f0ba37f4c339a2376d47641af3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-26-011532-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БІЛИЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БІЛИЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ"
Очікувана вартість: 544 683.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, картопля нового урожаю ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.01.2022 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума544 683.00 UAH