-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-004705-c
Строк виконання робіт 2022-2024
Торги не відбулися
580 428 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000 000.00 UAH
Номер:
eaeb39a9382440ab89a0f3050ddc4e58
Внутрішній номер закупівлі:
13789171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-004705-c
Замовник:
Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції
×
-
Код ЄДРПОУ:
41220556
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, вул. Святошинська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліновський Віталій Вікторович +380442073630 yzdr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
580 428 680.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 900 000.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 15:01 - 16.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 15:01 - 26.05.2022 17:00
Період прекваліфікації:
з 26.05.2022 17:01
Аукціон:
з 01.07.2022 11:17
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Опис1) Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися проміжними платежами в міру виконання Робіт за видами Робіт або за повністю завершені Роботи за умови наявності бюджетного фінансування протягом 30 календарних днів з моменту підписання Сторонами «Актів приймання виконаних будівельних робіт» за формою № КБ-2в та «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат» за формою № КБ-3. 2) Остаточний розрахунок за виконані роботи здійснюється за умови наявності бюджетного фінансування протягом 30 календарних днів після дати внесення даних до єдиного реєстру документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281
Кількість
1 роботи
Період постачання
25.04.2022 - 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
1d1a6599add840f889673526b65a72c7
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до службової записки від 10.06.2022 № 980 та керуючись пунктом 2 частини 5 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» уповноваженою особою вирішено визнати тендер на закупівлю робіт реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 таким, що не відбувся у зв’язку із відсутністю (скороченням) видатків
Період оскарження:
13.06.2022 14:12 - 24.06.2022 00:00
Дата опублікування:
13.06.2022 14:12
Дата виконання:
13.06.2022 14:12
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРМОНТАЖЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33147770
-
Контактна особа:
Максименко Олег Васильович 380674073642 ukrmontagelux@gmail.com
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ СЕРЖА ЛИФАРЯ, будинок 3
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
13
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ПРОЕКТ-ІНВЕСТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102955
-
Контактна особа:
Фурсенко Віталій +380977884145 proektinvest21@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЗВІРИНЕЦЬКА , будинок 63
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
13
Документи
126
Скарги
0
ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВІС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40777092
-
Контактна особа:
Олена Олена Олена +380504788617 tenderpromin40777092@ukr.net
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. ХОТКЕВИЧА ГНАТА будинок 12, офіс 177
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
13
Документи
73
Скарги
0