-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281
Оголошено тендер
580 428 680.00
UAH
Номер:
d6db57f3e2ed458da2d5ecf99857e7ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-26-004794-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції
×
-
Код ЄДРПОУ:
41220556
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, вул. Святошинська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції
×
-
Код ЄДРПОУ:
41220556
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, вул. Святошинська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
580 428 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281
Примітки:
Строк виконання робіт 2022-2024
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
26.01.2022 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція комплексу будинків, будівель і споруд для створення слідчого ізолятора в с. Мартусівка Бориспільського району Київської області (І черга будівництва)» (за кодом СPV за ДК 021-2015-45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт), відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 23.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума580 428 680.00 UAH