• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція: 1лот-Розчини для ін’єкцій, розчини для інфузій -21найменувань; 2лот-Інші ліки -30 найменувань.

Товар повинен поставлятись партіями за потребою та згідно заявки від уповноважених осіб Замовника

Завершена

770 820.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 774.15 UAH
Номер: d6552a6fb4b24276abe5f93578abc610
Внутрішній номер закупівлі: 13776850
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-26-000634-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська лікарня" Ямпільської селищної ради
Контактна особа: Примаченко Ірина Миколаївна +380545622511 Yampol-GRL@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 770 820.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.01.2022 10:29 - 02.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2022 10:29 - 12.02.2022 12:00
Аукціон: 14.02.2022 14:28 - 14.02.2022 15:05
Період кваліфікації: 14.02.2022 15:05 - 15.02.2022 15:25
Період завантаження договору: 15.02.2022 14:10 - 07.03.2022 14:10

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴615 990.20 Розчини для ін’єкцій, розчини для інфузій
  • Лот №2 ₴154 830.00 Інші ліки