-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція: 1лот-Розчини для ін’єкцій, розчини для інфузій -21найменувань; 2лот-Інші ліки -36 найменувань.
Оголошено тендер
770 717.20
UAH
Номер:
601a7afe105a4b3ea6f41d7bf1ae1876
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-25-001597-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська лікарня" Ямпільської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981520
-
Адреса:
41200, Україна, Сумська область, селище міського типу Ямпіль, вулиця Незалежна, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська лікарня" Ямпільської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981520
-
Адреса:
41200, Україна, Сумська область, селище міського типу Ямпіль, вулиця Незалежна, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
770 717.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція: 1лот-Розчини для ін’єкцій, розчини для інфузій -21найменувань; 2лот-Інші ліки -36 найменувань.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.01.2022 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума770 717.20 UAH