-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-013368-b
Завершена
810 230.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 051.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 051.15 UAH
Номер:
771a9497f6484f3fbc2992b4593297ec
Внутрішній номер закупівлі:
13688334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-013368-b
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
810 230.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 051.15 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 16:59 - 28.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 16:59 - 07.02.2022 00:00
Аукціон:
07.02.2022 13:46 - 07.02.2022 14:09
Період кваліфікації:
07.02.2022 14:09 - 14.02.2022 18:05
Період завантаження договору:
14.02.2022 18:05 - 06.03.2022 18:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Невмержицький Микола Миколайович
Оскарження: 14.02.2022 18:05 - 25.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452907053
-
Контактна особа:
Невмержицький Микола Миколайов +380678999572 vlad-lviv27@ukr.net
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, вул. Зелена, будинок 119, квартира 31
Оскарження: 14.02.2022 18:05 - 25.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
810 163.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
810 163.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2022 18:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
ФОП Берко Ірина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3165404528
-
Контактна особа:
Берко Ірина Михайлівна +380969420781 b.irinaeva29@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Вербицького, 12, кв.2
Початкова пропозиція
810 230.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
810 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
4968539905ef4a72a3dd47e54fb57752
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-20-013368-b-c1
Постачальник:
ФОП Невмержицький Микола Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2452907053
-
Контактна особа:
Невмержицький Микола Миколайов +380678999572 vlad-lviv27@ukr.net
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, вул. Зелена, будинок 119, квартира 31
Номер договору:
9
Сума договору:
289 685.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
241 404.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.03.2022 00:00
Статус:
Підписаний