• Відкриті торги
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Послуги з організації шкільного харчування

289 685.59 UAH з ПДВ
Номер: 4968539905ef4a72a3dd47e54fb57752
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-20-013368-b-c1
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Постачальник: ФОП Невмержицький Микола Миколайович
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Опис: Послуги з організації шкільного харчування
Номер договору: 9
Дата підписання: 01.03.2022 00:00
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Сума договору: 289 685.59 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 280.93 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79491, Україна, Львівська область, Львів, смт.Брюховичі, Макаренка, 19 На карті

Внесені зміни

    Номер: aebb7945d8204a3ba651e7a3c44ca4d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 78422e10d9af49088ffc7f51acd33722
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору, на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
    Номер: e22e2e091c3840e3b1ab22196a03e862
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 18.01.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода харч.4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: dfe4ea54d6c94f229dda1bea67ae1550
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 05
    Дата внесення змін до договору: 09.06.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод уг 05.pdf
p7s
sign.p7s