-
Відкриті торги
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
810 230.00
UAH
Номер:
9149fba9ee8646889159677105412da2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-20-015227-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
810 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.01.2022 16:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описпри умові наявності відповідного бюджетного фінансування на вказані цілі
Сума810 230.00 UAH