-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Тендер Prozorro UA-2022-01-19-005037-a
Завершена
413 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 065.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 065.80 UAH
Номер:
657f053c61b942809f7a1e99ecbf4a7a
Внутрішній номер закупівлі:
13658479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-19-005037-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
413 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 065.80 UAH
Період уточнення:
19.01.2022 12:29 - 25.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2022 12:29 - 04.02.2022 10:00
Аукціон:
07.02.2022 15:36 - 07.02.2022 16:05
Період кваліфікації:
07.02.2022 16:05 - 08.02.2022 15:47
Період завантаження договору:
08.02.2022 15:47 - 28.02.2022 15:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата належним чином наданих та прийнятих Послуг здійснюється Замовником протягом 10 (десяти) банківських днів з наступного дня після підписання Сторонами акта приймання-передачі наданих послуг (далі - Акт) шляхом перерахування грошових коштів в національній валюті України на розрахунковий рахунок Виконавця, за умови надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок Замовника у 2022 році.У разі затримки фінансування, розрахунок за належним чином надані та прийняті Послуги здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з наступного дня після отримання Замовником призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРАМАЛІ"
Оскарження: 08.02.2022 15:47 - 19.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43227946
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovkramali@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 08.02.2022 15:47 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
285 456.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 844.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 15:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ПОЗАВІДОМЧА ОХОРОНА-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508535
-
Контактна особа:
Свинчук Кристина 380503260789 42508535@I.UA
-
Адреса:
Україна, 69063, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Початкова пропозиція
302 733.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43294132
-
Контактна особа:
Ірина Панічкіна +380662420282 guard_ohoronaobjects@ukr.net
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ, будинок 8Б, квартира 78
Початкова пропозиція
334 284.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 284.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4531274d51b4779baa3a70f36c0aa7b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-19-005037-a-b1
Постачальник:
ТОВ "КРАМАЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43227946
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovkramali@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Номер договору:
20
Сума договору:
262 844.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
21.02.2022 12:38
Статус:
Виконаний