-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
262 844.88
UAH без ПДВ
Номер:
e4531274d51b4779baa3a70f36c0aa7b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-19-005037-a-b1
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Контактна особа:
Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "КРАМАЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43227946
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovkramali@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
20
Дата підписання:
21.02.2022 12:38
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
262 844.88 UAH без ПДВ
Оплачено:
262 844.88 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
df200fde93524da7ab8d33ef6c26cecf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів виконавця
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.05.2022 11:17
Статус:
Опубліковано