-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Оголошено тендер
413 160.00
UAH
Номер:
ca9780a76f0a4bc1a79539fd14b5ab23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-19-006308-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
413 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.01.2022 11:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПослуги з фізичної охорони (м.Краматорськ, вул. Героїв України, б.21)-кошти Державного бюджету
Сума413 160.00 UAH