-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-002278-b
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
ccf2db04392746faaa196ade6edadef8
Внутрішній номер закупівлі:
13649223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-002278-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Броновіцька Олена Сергіївна +380971114889 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 21:30 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2022 21:30 - 03.02.2022 21:35
Аукціон:
04.02.2022 12:47 - 04.02.2022 13:16
Період кваліфікації:
04.02.2022 13:16 - 08.02.2022 11:41
Період завантаження договору:
08.02.2022 11:41 - 28.02.2022 11:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Кількість
5110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТД"СОЛОДКИЙ СВІТ"
Оскарження: 07.02.2022 15:27 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35054725
-
Контактна особа:
Оксана Вороніна +380677097389 solsvit2007@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГОНТИ будинок 96-А
Оскарження: 07.02.2022 15:27 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
690 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2022 15:27
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ФОП "БІЛАН АНТОН БОРИСОВИЧ
"
Оскарження: 08.02.2022 11:41 - 19.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3175309695
-
Контактна особа:
Антон Білан +380674330507 3175309695@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ ОДЕСЬКА, будинок 63А, квартира 13
Оскарження: 08.02.2022 11:41 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
669 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 11:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "ЮДАР-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41435970
-
Контактна особа:
Москаленко Юрій Михайлович +380980513197 yudar.torg@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе 112
Початкова пропозиція
682 938.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 765.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba7896c1aab449e1ab729af9d6d30fb7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-002278-b-a1
Постачальник:
ФОП "БІЛАН АНТОН БОРИСОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3175309695
-
Контактна особа:
Антон Білан +380674330507 3175309695@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ ОДЕСЬКА, будинок 63А, квартира 13
Номер договору:
42/02-22
Сума договору:
662 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.): 1.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 01.04.2023 23:59
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний