-
Відкриті торги
-
КЕП
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
1b9237bfa259445fbac5d67cacbb497a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-18-002825-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.01.2022 21:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Кількість
5110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума750 000.00 UAH