-
Відкриті торги
-
КЕП
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
662 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba7896c1aab449e1ab729af9d6d30fb7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-002278-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Контактна особа:
Броновіцька Олена Сергіївна +380971114889 ivaniv.osvita@ukr.net
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "БІЛАН АНТОН БОРИСОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3175309695
-
Контактна особа:
Антон Білан +380674330507 3175309695@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ ОДЕСЬКА, будинок 63А, квартира 13
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.): 1.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
42/02-22
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 01.04.2023 23:59
Сума договору:
662 300.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
662 300.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«М’ясо» ДК 021:2015 - 15110000-2 ( М'ясо свинини охолоджене. Куряче філе, стегно охолоджене.)
Кількість
5110 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
94dc926494304053940b57ec4683e5d2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
49194609cc704f608847d865b297ee1e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
б.н.
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
0eb790aeac4e4ba197abd4e6ebec9b73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
10.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано