-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-003623-c
Завершена
1 405 056.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 025.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 025.28 UAH
Номер:
1efe8b043ac74fb4843ee6ecf571df11
Внутрішній номер закупівлі:
13627941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-003623-c
Замовник:
Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Наукова, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гавран Христина Петрівна +380322638363 liceum46.lmr@gmail.com https://www.school46.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 405 056.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 025.28 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 16:17 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 16:17 - 02.02.2022 17:00
Аукціон:
03.02.2022 12:46 - 03.02.2022 13:15
Період кваліфікації:
03.02.2022 13:15 - 08.02.2022 09:01
Період завантаження договору:
08.02.2022 09:01 - 28.02.2022 09:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Белей Алла Василівна
Оскарження: 07.02.2022 19:44 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2478601722
-
Контактна особа:
Белей Алла Василівна +380676712312 beley-alla@ukr.net
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Володимира Великого, 51/156
Оскарження: 07.02.2022 19:44 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 404 056.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2022 19:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ФОП БЕДРИЛО ВІРА МИРОСЛАВІВНА
Оскарження: 07.02.2022 20:46 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2194321846
-
Контактна особа:
Бедрило Віра Мирославівна +380507074333 office.vrdk@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, 79013, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ АК. ЄФРЕМОВА, будинок 22, квартира 12
Оскарження: 07.02.2022 20:46 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 396 115.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 229 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2022 20:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
89
Скарги
0
ФОП Олійник Ольга Романівна
Оскарження: 08.02.2022 09:01 - 19.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2560008961
-
Контактна особа:
Олійник Ольга Романівна +380679775415 OLiunyk.olga@gmail.com
-
Адреса:
81139, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Кугаїв, будинок, 28
Оскарження: 08.02.2022 09:01 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 348 531.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 09:01
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
9f97d25826854fbc967b7bc71bf9c6b3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-003623-c-c1
Постачальник:
ФОП Олійник Ольга Романівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2560008961
-
Контактна особа:
Олійник Ольга Романівна +380679775415 OLiunyk.olga@gmail.com
-
Адреса:
81139, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Кугаїв, будинок, 28
Номер договору:
№21/02
Сума договору:
550 455.65 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень: 487 272.35000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 30.09.2023 23:59
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний