-
Відкриті торги
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
1 405 056.00
UAH
Номер:
a4c287e4f6014fd2bbe50d478a7c8a5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-14-002662-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Наукова, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Наукова, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 405 056.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
м. Львів, вул.Наукова,90; категорія замовника 3 згідно п.3 част.1 статті 2 Закону «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.01.2022 23:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 405 056.00 UAH