-
Відкриті торги
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
550 455.65
UAH без ПДВ
Номер:
9f97d25826854fbc967b7bc71bf9c6b3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-003623-c-c1
Замовник:
Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Контактна особа:
Гавран Христина Петрівна +380322638363 liceum46.lmr@gmail.com https://www.school46.lviv.ua/
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Наукова, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Олійник Ольга Романівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2560008961
-
Контактна особа:
Олійник Ольга Романівна +380679775415 OLiunyk.olga@gmail.com
-
Адреса:
81139, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Кугаїв, будинок, 28
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень: 487 272.35000 UAH без ПДВ
Номер договору:
№21/02
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Період дії договору:
до 30.09.2023 23:59
Сума договору:
550 455.65 UAH без ПДВ
Оплачено:
550 455.65 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1
Період постачання
до 28.02.2023
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
04461562a89d4ecf8c3653232312e9e6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягу закупівлі відповідно до потреб Замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
29fea3bc3f6f4cfab7ff6ea9b41bbd78
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягу закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1c7c55cd10eb428799b83597a48fd52c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшити суму Договору на 426 727.65 (Чотириста двадцять шість тисяч сімсот двадцять сім грн. 65 коп.) без ПДВ
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8091ce6736e840faa52d18e2030e9c31
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дію договору про закупівлю необхідно продовжити на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного 2023 року в обсязі що не перевищуватиме 20 відсотків суми , визначеної в Договорі
Номер додаткової угоди:
№4
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
636ae8cf3b954bb4acd4fc63b52d2312
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшити суму Договору на суму, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі
Номер додаткової угоди:
№ 5
Дата внесення змін до договору:
20.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c255daadd4504b478440f66a17821a41
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжити термін дії договору
Номер додаткової угоди:
№6
Дата внесення змін до договору:
31.03.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
Номер:
3a711f9cdba341719d369199d5c3f8a0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
№7
Дата внесення змін до договору:
07.09.2023 00:00
Статус:
Опубліковано