-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Наркотичні, психотропні та наркозні препарати - Морфін гідрохлорид «Morphine» (33661200-3), Фентаніл «Fentanyl» (33661200-3), Кетамін «Ketamine» (33661100-2), Сибазон «Diazepam» (33661500-6), Пропофол «Propofol» (33661500-6), Тіопентал «Thiopental» (33661100-2), Дитилін «Suxamethonium» (33661700-8)) – 7 найменувань
Тендер Prozorro UA-2022-01-14-001331-b
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
e80f37770fa943e0b8052c789bfe4e82
Внутрішній номер закупівлі:
13611697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-14-001331-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 yo.knp.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2022 15:53 - 29.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2022 15:53 - 08.02.2022 15:57
Аукціон:
09.02.2022 12:48 - 09.02.2022 13:11
Період кваліфікації:
09.02.2022 13:11 - 10.02.2022 14:03
Період завантаження договору:
10.02.2022 14:03 - 02.03.2022 14:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після пред’явлення Учасником належно оформленої накладної на поставлений Товар протягом 5 банківських днів надходження бюджетного фінансування на розрахунковий рахунок Учасника, але не пізніше 30 календарних днів з дня отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морфін гідрохлорид 1% - 1мл №5
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
400 пачка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Фентаніл 0,05 мг/мл - 2 мл №5
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Кетамін 50мг/мл - 2 мл №10
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Сибазон 5 мг/мл - 2 мл №10
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
600 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Пропофол 10 мг/мл - 20 мл №5
×
-
МНН:
propofol Propofol
Кількість
1000 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Тіопентал 1,0 г
×
-
МНН:
thiopental Thiopental
Кількість
200 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Дитилін 20 мг/мл - 5 мл №10
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
Кількість
2000 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08403, Україна, Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Аптека №182" Черкаської обласної ради
Оскарження: 10.02.2022 14:03 - 21.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24349836
-
Контактна особа:
Літвінова Ніна Дмитрівна 380472361032 apteka-182@ukr.net
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Меделєєва 3-А
Оскарження: 10.02.2022 14:03 - 21.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
259 416.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 416.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2022 14:03
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРОФАРМАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41753313
-
Контактна особа:
Яна Турчіна +380968274798 dneprofarmatsiya@gmail.com
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ЛЮБАВИЧСЬКОГО РЕБЕ, будинок 4
Початкова пропозиція
259 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4afb001b8c274eb18ddb7f94b16f7d38
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-14-001331-b-b1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Аптека №182" Черкаської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24349836
-
Контактна особа:
Літвінова Ніна Дмитрівна 380472361032 apteka-182@ukr.net
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Меделєєва 3-А
Номер договору:
52
Сума договору:
81 141.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
79 868.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний