-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Наркотичні, психотропні та наркозні препарати - Морфін гідрохлорид «Morphine» (33661200-3), Фентаніл «Fentanyl» (33661200-3), Кетамін «Ketamine» (33661100-2), Сибазон «Diazepam» (33661500-6), Пропофол «Propofol» (33661500-6), Тіопентал «Thiopental» (33661100-2), Дитилін «Suxamethonium» (33661700-8)) – 7 найменувань
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
5c3b53c907644c16932632507b0a5a63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-14-000929-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994161
-
Адреса:
08403, Україна, Київська область, Переяслав, вул. Богдана Хмельницького, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Наркотичні, психотропні та наркозні препарати - Морфін гідрохлорид «Morphine» (33661200-3), Фентаніл «Fentanyl» (33661200-3), Кетамін «Ketamine» (33661100-2), Сибазон «Diazepam» (33661500-6), Пропофол «Propofol» (33661500-6), Тіопентал «Thiopental» (33661100-2), Дитилін «Suxamethonium» (33661700-8)) – 7 найменувань
Примітки:
Категорія замовника: п. 3 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.01.2022 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Морфін гідрохлорид 1% - 1мл №5
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
400 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Фентаніл 0,05 мг/мл - 2 мл №5
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Кетамін 50мг/мл - 2 мл №10
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
300 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Сибазон 5 мг/мл - 2 мл №10
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
600 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Пропофол 10 мг/мл - 20 мл №5
×
-
МНН:
propofol Propofol
Кількість
1000 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Тіопентал 1,0 г
×
-
МНН:
thiopental Thiopental
Кількість
200 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Дитилін 20 мг/мл - 5 мл №10
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
Кількість
2000 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума260 000.00 UAH