-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги щодо дезінсекції та дератизації (код ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень), в тому числі 2 Лоти: Лот 1 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах - тарганів) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах Запорізького державного медичного університету та в Медичному фаховому коледжі; Лот 2 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах – тарганів та блох) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єкті – ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету
Тендер Prozorro UA-2022-01-14-003144-a
Завершена
252 915.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 115.53 UAH
мін. крок: 0% або 115.53 UAH
Номер:
c6a9a2133e694c379206768d9a173505
Внутрішній номер закупівлі:
13606541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-14-003144-a
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Андрій Анатолійович 0612335020 KOZAK@ZSMU.ZP.UA http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
252 915.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2022 12:46 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2022 12:46 - 31.01.2022 09:00
Аукціон:
01.02.2022 13:13 - 01.02.2022 14:47
Період кваліфікації:
01.02.2022 14:47 - 17.02.2022 16:04
Період завантаження договору:
08.02.2022 11:17 - 28.02.2022 11:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴229 809.00 Лот 1 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах - тарганів) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах Запорізького державного медичного університету та в Медичному фаховому коледжі
- Лот №2 ₴23 106.00 Лот 2 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах – тарганів та блох) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єкті – ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету