-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги щодо дезінсекції та дератизації (код ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень), в тому числі 2 Лоти: Лот 1 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах - тарганів) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах Запорізького державного медичного університету та в Медичному фаховому коледжі; Лот 2 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах – тарганів та блох) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єкті – ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету
Оголошено тендер
252 915.00
UAH
Номер:
a1736f31cf0a4ed99a977d1b625e4d04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-14-000548-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 915.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги щодо дезінсекції та дератизації (код ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень), в тому числі 2 Лоти:
Лот 1 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах - тарганів) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах Запорізького державного медичного університету та в Медичному фаховому коледжі;
Лот 2 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах – тарганів та блох) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єкті – ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.01.2022 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума252 915.00 UAH