-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги щодо дезінсекції та дератизації (код ДК 021:2015 – 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень), в тому числі 2 Лоти: Лот 1 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах - тарганів) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єктах Запорізького державного медичного університету та в Медичному фаховому коледжі; Лот 2 - Послуги щодо дезінсекції (знищення кількості побутових комах – тарганів та блох) та дератизації (знешкодження гризунів) на об’єкті – ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету
Тендер Prozorro UA-2022-01-14-003144-a
Завершена
252 915.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 115.53 UAH
мін. крок: 0% або 115.53 UAH
Період оскарження:
14.01.2022 12:46 - 27.01.2022 00:00
Нічого не знайдено.