-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів код ДК 021:2015 – 92610000-0 (послуги з обслуговування спортивних споруд)
Тендер Prozorro UA-2022-01-13-006206-a
Завершена
225 962.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 129.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 129.81 UAH
Номер:
dd66625efe9f4e61b68cf75a7100c9de
Внутрішній номер закупівлі:
13599285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-13-006206-a
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380684753459, +380734344010 zrsc_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 962.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 129.81 UAH
Період уточнення:
13.01.2022 16:35 - 19.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2022 16:35 - 29.01.2022 11:00
Аукціон:
31.01.2022 14:14 - 31.01.2022 14:37
Період кваліфікації:
31.01.2022 14:37 - 02.02.2022 16:49
Період завантаження договору:
02.02.2022 16:49 - 22.02.2022 16:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги провадяться на підставі підписаного Сторонами Акту про надані послуги, шляхом перерахування Замовником відповідної узгодженої суми на поточний рахунок Виконавця протягом 10 банківських днів з дати підписання такого Акту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
82536, Україна, Львівська область, с.Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ
Оскарження: 02.02.2022 16:49 - 13.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380661973589 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Оскарження: 02.02.2022 16:49 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
225 882.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 882.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 16:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31905508
-
Контактна особа:
Щербанич Василина Василівна +380313538269 AS.1970@ukr.net
-
Адреса:
89030, Україна, Закарпатська область, с. Волосянка, 213
Початкова пропозиція
225 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
260f547809154085bd5ad91804192fe6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-13-006206-a-b1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380661973589 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Номер договору:
№007-Б
Сума договору:
225 882.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 235.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 26.09.2022 00:00
Дата підписання:
14.02.2022 11:00
Статус:
Виконаний