• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з обслуговування спортивних споруд

Оголошено тендер

225 962.00 UAH
Номер: d0c0a874682c40ee968e558ce019319d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-13-004560-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Замовник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Очікувана вартість: 225 962.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обслуговування спортивних споруд
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.01.2022 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума225 962.00 UAH