• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 92610000-0 послуги з утримання спортивних закладів код ДК 021:2015 – 92610000-0 (послуги з обслуговування спортивних споруд)

225 882.31 UAH з ПДВ
Номер: 260f547809154085bd5ad91804192fe6
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-13-006206-a-b1
Замовник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Постачальник: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПОРТСЕРВІС" НАЦІОНАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Номер договору: №007-Б
Дата підписання: 14.02.2022 11:00
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 26.09.2022 00:00
Сума договору: 225 882.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 647.05 UAH)
Оплачено: 225 882.31 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 647.05 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування спортивних споруд
Код ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 82536, Україна, Львівська область, с.Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 44af823591044982857c82b1fd56fc4a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни у прикріпленому файлі
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 26.09.2022 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 до дог.№007.pdf
p7s
sign.p7s