-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-002174-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
52d1cc2b19314c26a48b0c483e9fd55d
Внутрішній номер закупівлі:
13584823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-002174-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Годунова Олена Євгеніївна +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2022 15:31 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2022 15:31 - 28.01.2022 18:00
Аукціон:
31.01.2022 13:49 - 31.01.2022 14:12
Період кваліфікації:
31.01.2022 14:12 - 07.02.2022 10:37
Період завантаження договору:
07.02.2022 10:37 - 27.02.2022 10:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код НК 024:2019: 17634 - Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
×
-
НК 024:2019:
17634 Багатоканальна інфузійна помпа загального призначення
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
Оскарження: 07.02.2022 10:37 - 18.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Оскарження: 07.02.2022 10:37 - 18.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
796 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
796 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2022 10:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Початкова пропозиція
798 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
798 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cac063456a64c798004c60f43ed5dfc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-002174-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Номер договору:
6
Сума договору:
796 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
18.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний